Vår personal

Försäljning / Produktutveckling / Teknisk service

Anders Lööv

+46 (0) 73 5390140

anders.loov@purpartner.se

CEO / Försäljning / Produktionschef

Jens Alfredsson

+46 (0) 70 5656344

jens.alfredsson@purpartner.se

Inköp / Produktionsplanering / Leveranser

Ingela Olsson

+46 (0) 735 390 142

ingela.olsson@purpartner.se

Ekonomi / HR

Camilla Svensson

+46 (0) 70 6066747

camilla.svensson@purpartner.se

Produktionsteknik skummat

Martin Bengtsson

+46 (0) 73 5390143

martin.bengtsson@purpartner.se

Produktionsteknik elastomer

Anders Eriksson

+46 (0) 73 5390144

anders.eriksson@purpartner.se

Kvalitet / Miljö Ansvarig

Matilda Aldrin

+46 (0) 73-0820376

matilda.aldrin@purpartner.se

PUR Partner AB

Kontakta oss

Maskinvägen 4
691 37 Karlskoga
Sweden

Stuvaregatan 1
29635 Åhus
Sweden